• Velespit Cafe & Bistro

  • Velespit Cafe & Bistro

  • Velespit Cafe & Bistro

  • Velespit Cafe & Bistro

  • Velespit Cafe & Bistro

Velespit Cafe & Bistro | Hakkımızda

Velespit Cafe, Kaleiçi’nin tarihi iç surlarından birinin üzerinde yapılmış bir köşkün, doğa dokusuyla, tavşan, keklik, kaplumbağa gibi evcil hayvanlarıyla, her tarafı el örgüsü süsleriyle dolu olan Velespit Cafe ile keyifli bir ortamda mutlu zamanlar geçirebilirsiniz.

Bahçemiz de sizi etrafı yemyeşil ağaçlarla çevrili harika bir atmosfer karşılayacak. Bahçenin çeşitli yerlerinde keyifle geçirilecek saatler için tamamlayıcı unsurlar yer almaktadır.

Yemeklere gelince; menümüz dünyanın her yerinden bir parça lezzet almıştır. Meksika'dan, Kaliforniya'dan, Fransız klasiği olan Cafe de Paris’ten, İtalyan tarzı muhteşem makarnalar.. Lütfen Parmaklarınızı koruma altına almayı unutmayın!

Yediden yetmişe herkesin kaleiçinde uğrak yeri olan Velespit Cafe, Kaleiçinde en çok gidilen Cafe olamaya kendini hazırlamıştır. Özel davetlerinizde misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz Velespit Cafe'de ayrıca haftasonları ve her sabah enfes kahvaltılarımız ile güne merhaba diyebilirsiniz.

Haftanın 7 günü 09:00 - 01:00 saatleri arasında hizmet veren Velespit Cafe, sizleri hep aynı sloganla karşılıyor; "Hoşgeldiniz!"

Velespit Cafe; çok yakında yeni şubeleri ile sizlerle size daha yakın yerlerde buluşacak.

Velespİt Cafe | Menülerİmİz


Güne
Başlarken

Güne Velespit Cafe de kahvaltı ile başlayarak kendinize büyük bir iyilik yapın.


Atıştırmalıklar
ve Salatalar

Yerken ferahlık veren, atıştırmalıkların ve salataların keyfini çıkartmaya ne dersiniz.


Makarnalar
ve Wraplar

Makarna ve wrap sevenler, Velespit Cafe de sizleri nefis lezzetler bekliyor.


Ev Yapımı Burgerler
ve Izgaralar

Burgerler ve Izgaralar her dem güzel olabilir mi, evet olabilir. Ev yapımı burgerler ve ızgaralar sizi bekliyor


Çeşit Çeşit
Tatlılar

En çok tercih edilen çeşit çeşit tatlılar, arkadaşlarınız ve sizin için her zaman bulunabilir durumda.


Soğuk ve Sıcak
içecekler

Keyifli dakikalara eşlik eden içecek çeşitleri ile her yudumda ferahlık sağlayan içeceklerin tümü bir arada.


Biralar ve
Yerli İçkiler

Yudum yudum veya lıkır lıkır içilen alkollü içeceklerin verdiği keyifle kaleiçinde olmanın hazzını yaşayın.


Kırmızı ve Beyaz
Şaraplar

Şaraplar, her daim içenleri başka başka diyarlara götürür, kaleiçinde ise tarihin sayfalarına


Yabancı İçkiler
ve Kokteyller

Dünya markalarından bulabileceğiniz içkiler ve kokteyller ile velespit cafe de içmek.

İkİlİ Menü

Menü-1

Günün geri kalanını iyi geçirmek ve bol çeşitli bir kahvaltı için en iyi seçeneklerden biri de serpme kahvaltı. Serpme kahvaltı hem doyuruculuk açısından hem de kahvaltı keyfini doya yaşamak için.

Menü-2

Dolu dolu bir bira tabağı, içinde sosları ve yanında sizin seçiminiz bir bira ile günün hatta haftanın keyfini yaşayın. Velespit Cafe nin kaleiçinde oluşturduğu yeni mekanında sizleri bekliyoruz.

Menü-3

Kendi mutfağımızda hazırladığımız hamburgerlerimizin dayanılmaz hafifliğini bir tadınca onu bırakmak istemiyeceksiniz. Tabi tüm bunlar öyle kolay olmuyor, önce kendinize uygun yeri seçmeniz gerekli.

Menü-4

Sadece yemek yemek değil, size sunulan elmalı kekler ve yanında içecekleriniz ile keyifli zamanlar içinde geleceksiniz. Yenilenen yüzümüz, tutkunu olacağınız lezzetlerimiz ve kaliteli hizmeti birleştirdik.

Müşterİ Gözünden Velespİt

Kaleiçinde Keyifli Bir Yer Velespit Cafe
Adres
Kılıçarslan Mh. Hıdırlık Sk. No:20 Kaleiçi / ANTALYA
Telefon
E-Mail

Kaleiçi'nde bir yerde oturup, hoş vakit geçirmek çoğu zaman zor olabiliyor. Artık böyle bir yer bulabileceğinizi size söylemek bizi mutlu ediyor. Velespit Cafe'de; serpme kahvaltılarla, atıştırmalıklarla, salataların dayanılmaz hafifliği ile, makarnalar ve wraplar ile, ev yapımı burgerler, ızgaralar ile, çeşit çeşit tatlılar ile, soğuk ve sıcak içecekler ve ikili menülerimizle sizleri ağırlamaktan memnuniyet duyuyoruz.

Kaleiçinde iç surların birinin üzerinde bulunan bahçemizde, tavşanlarımız, kekliklerimiz, kaplumbağalarımız, turunç ağaçlarımız ve elimizden geldiğince koruduğumuz doğal bahçemizde kendinize, arkadaşlarınıza zaman ayırmak isterseniz, sizleri de bekliyoruz.


Biz senin İçin buradayız!

Velespit Cafe, bisiklete binenler için kaleiçinde özel bisiklet park alanı ile sizlerin sıklıkla uğradığı bir mekanı oldu.
Bisiklete bin, özgürlüğünü yaşa, Velespit Cafede mola ver!